Reference

Sugar CRM se v naší firmě ujal hlavně díky své uživatelské přívětivosti. To platí i pro podporu ze strany Algotechu, který nám CRM pomáhá provozovat, dále rozvíjet a především umožňuje se soustředit na náš hlavní business.

Kryštof Kocot, Ixtent

CRM od Sugaru nám pomohlo s evidencí klientů, aktivit a obchodních případů. V neposlední řadě pak díky němu můžeme sledovat očekávané cash-flow.

Jiří Krátký, komerční ředitel Foxconn4Tech

Jako světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb disponujeme obrovským množstvím informací z celého trhu. Díky SugarCRM mají naše obchodní a marketingové týmy neustálý přehled o tom, co se děje na trhu i uvnitř firmy. Obrovskou výhodou navíc je, že firma Algotech dokáže celý systém i jeho dílčí části modifikovat tak, aby perfektně vyhovoval potřebám jednotlivých oddělení.

Lukáš Vavřín, CBRE

Jako světový výrobce uzavíracích a zpětných klapek pro průmysl se neobejdeme bez spolehlivého a flexibilního CRM systému. Potřebovali jsme centralizovat tvorbu nabídek pro geograficky roztroušené obchodníky. Díky SugarCRM mají naše obchodní týmy celkový přehled o dění na trhu i uvnitř firmy. Samotná implementace díky profesionální práci týmu Algotech proběhla velmi hladce.

Pavel Pohořský, ABO valve s.r.o.

Vyzkoušel jsem několik cloud-based CRM systémů a SugarCRM mi vyhovuje z několika důvodů: a) velmi intuitivní uživatelské rozhraní, b) obrovská flexibilita a autonomie (jako neprogramátor si na pár kliků snadno přidám nové políčko, změním view, přidám nový modul...), c) příznivý poměr cena / výkon. Algotech zároveň poskytuje spolehlivý servis - okamžitě a vstřícně řeší nastalé problémy (kterých je objektivně málo) resp. pomáhá se složitějším vývojem. Doporučuji.

Jiří Papánek, Growell s.r.o.
lorem ipsum doloris nejaka sracka

Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou „Odeslat“ dáváte souhlas společnosti Algotech a.s. se zpracováním Vašich osobních údajů.