Reference

Sugar CRM se v naší firmě ujal hlavně díky své uživatelské přívětivosti. To platí i pro podporu ze strany Algotechu, který nám CRM pomáhá provozovat, dále rozvíjet a především umožňuje se soustředit na náš hlavní business.

Kryštof Kocot, Ixtent

CRM od Sugaru nám pomohlo s evidencí klientů, aktivit a obchodních případů. V neposlední řadě pak díky němu můžeme sledovat očekávané cash-flow.

Jiří Krátký, komerční ředitel Foxconn4Tech

Jako světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb disponujeme obrovským množstvím informací z celého trhu. Díky SugarCRM mají naše obchodní a marketingové týmy neustálý přehled o tom, co se děje na trhu i uvnitř firmy. Obrovskou výhodou navíc je, že firma Algotech dokáže celý systém i jeho dílčí části modifikovat tak, aby perfektně vyhovoval potřebám jednotlivých oddělení.

Lukáš Vavřín, CBRE

Jako světový výrobce uzavíracích a zpětných klapek pro průmysl se neobejdeme bez spolehlivého a flexibilního CRM systému. Potřebovali jsme centralizovat tvorbu nabídek pro geograficky roztroušené obchodníky. Díky SugarCRM mají naše obchodní týmy celkový přehled o dění na trhu i uvnitř firmy. Samotná implementace díky profesionální práci týmu Algotech proběhla velmi hladce.

Pavel Pohořský, ABO valve s.r.o.

Vyzkoušel jsem několik cloud-based CRM systémů a SugarCRM mi vyhovuje z několika důvodů: a) velmi intuitivní uživatelské rozhraní, b) obrovská flexibilita a autonomie (jako neprogramátor si na pár kliků snadno přidám nové políčko, změním view, přidám nový modul...), c) příznivý poměr cena / výkon. Algotech zároveň poskytuje spolehlivý servis - okamžitě a vstřícně řeší nastalé problémy (kterých je objektivně málo) resp. pomáhá se složitějším vývojem. Doporučuji.

Jiří Papánek, Growell s.r.o.
Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.