Obchod (Sales CRM)

Reporty snadno a rychle

Sugar umožňuje manažerům lépe řídit svůj prodejní tým pomocí analýzy prodeje v reálném čase a přehledů o každé transakci. Pomáhá sledovat počáteční stavy ukazatelů a veškeré změny, které mají vliv na jejich pipelinu a zvýšit výnos tím, že tráví čas na správné nabídce v pravý čas. Díky Sugaru manažeři tráví méně času při administrativních úkolech a věnují více času na vedení a koučování svého týmu a zaměřování se na strategické iniciativy prodeje.

 
 

CRM na cestách

Mobilní aplikace Sugaru pomáhá maximalizovat produktivitu a využívat přístup k CRM špičkové technologie optimalizované pro mobilní a tabletové zařízení. Na cestách tak uživatelé mají přístup ke všem datům, mají přehled o aktuálním stavu každého obchodu, aktualizují veškeré informace, aby nikdy neztratili spojení se zákazníky.

Odhalte potřeby zákazníka

S Sugarem budete odhalovat up-sell a cross-sell příležitosti u svých zákazníků a lépe zachycovat jejich potřeby, poznáte jejich historii nákupu a budoucí potenciál. Mapujte tyto poznatky do katalogu produktů nebo služeb a spusťte cílené propagační akce a rozšiřte zákazníkův profil produktu. Obchodníci nyní mohou zákazníkům nabízet více relevantních produktů a služeb, které mají vyšší šanci na konverzi a další výnosy z prodeje.

 
Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.