Marketing CRM

Pomocník v konvertování leadů

Sugar lead management a automatizace procesů vedou k vyšší konverzi leadů a vytváří více „hotově prodejné“ leady. Od landing page po formuláře kontaktů, až po e-mail prokliky. Sugar zajišťuje, že každý lead je zachycen a směřován správnému týmu nebo jednotlivci a zároveň poskytujte plnohodnotné sledování.

Obchodní zástupci tak mohou efektivněji spravovat své potenciální zákazníky pomocí řízení aktivit. Mohou urychlit přípravy budoucích hovorů pomocí nápověd a mají po ruce veškeré informace o zákazníkovi a zároveň informace ze sociálních sítí a e-malů.

 
 

Optimalizace marketingových kampaní

S Sugar marketingem může váš tým optimalizovat své marketingové výdaje tím, že provede cílené a personalizované kampaně, které sdělí správnou zprávu před konkurencí. Vytvářejte vícekanálové marketingové kampaně a sledujte všechny akce a konverze prostřednictvím e-mailu, sociálních sítí apod.

Reporty, které budete skutečně používat

Marketéři potřebují vědět, které konkrétní kampaně přináší nové leady, zákazníky nebo kolik peněz přinese daná kampaň. Vše je s týmem na sdíleno v pipeline. S Sugarem snadno zjistíte veškerou historii spojenou s příležitostmi, účty, leady, kontakty a mnoho dalšího i v případě, že fungují v jiném systému.

 
 

Najděte cílové publikum

Předávejte zprávy tomu správnému publiku. Segmentujte rychle své cílové skupiny pomocí inteligentního vyhledávacího nástroje Sugar a využijte získané informace z více kanálů a nástrojů. Zaměřte své marketingové aktivity pouze na to nejlepší publikum. Zajistěte ve vaší společnosti hlubší zapojení a vyšší míry konverze při každé interakci.

Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.