IT CRM

Flexibilita na prvním místě

Sugar je nejvíce flexibilní a přizpůsobitelná CRM platforma, která poskytuje bezkonkurenční flexibilitu v každém aspektu nasazení CRM. Na rozdíl od jiných poskytovatelů CRM s vlastními platformami a rigidními modely nasazení. Sugar nabízí svobodný způsob nasazení, který nejlépe vyhovuje vaší firmě. Sugar umožňuje vytvářet dynamické řešení, které vyhovuje potřebám každého týmu nebo jednotlivce ve vaší organizaci prostřednictvím přizpůsobených obrazovek, definovaných rolí a ovládacích prvků přístupu.

 
 

Máte vše pod kontrolou

Sugar je navržen s největším zabezpečením: administrátoři mohou definovat veškeré zásady a pravidla vázané na politiku společnosti. Mají kontrolu nad tím, ke kterým záznamům, modulům mají uživatelé přístup a jaké akce mohou provádět.

Úspěšný workflow

Začleňte obchodní logiku skrz uživatelskou zkušenost. Automatizujte veškerá rozhodnutí a směrování podle obchodních pravidel. Automatizujte každodenní úkoly, jako je správa schvalování, prodejní procesy, třídění hovorů a další. Využijte výkonné grafické nástroje ke schválení tras, přiřazení úkolů, aktualizaci záznamů, změnu upozornění, sledování aktivity účtu a dalších. Zvyšte produktivitu svých týmů a reagujte tak, že vytvoříte pracovní postupy "osvědčené postupy" a zavedete je do platformy Sugar.

 
Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.