CRM řešení na míru: V čem se vám přizpůsobí SugarCRM

Každý podnik vyžaduje unikátní softwarové CRM řešení, které bude reflektovat jeho zaměření a splňovat potřeby vedení i zaměstnanců. Tímto řešením může být právě SugarCRM, které nabízí svým uživatelům vysokou míru přizpůsobení. Zjistěte, v čem všem vám SugarCRM vyjde vstříc.

CRM řešení na míru pro všechny typy podniků

SugarCRM nabízí řešení pro všechny typy podniků. Podnikáte s nemovitostmi? Určitě využijete funkce, jako je měření úspěšnosti obchodníků nebo hlídání platnosti nájemních smluv. Výrobní podniky jistě ocení integraci CRM s výrobními a skladovými systémy. A všechny firmy bez rozdílu bude zajímat možnost sledování nákladů a výnosů z jednotlivých obchodních případů.

Na své si přijdou i malé a střední firmy. Vhod jim přijdou kompletní obchodní informace na jednom místě a nepřetržitá podpora v češtině. Nejen společnostem, které poskytují pojišťovnické a finanční služby, se jistě bude hodit funkce hlídající plnění obchodního plánu.

Tip: Pokud vlastníte výrobní podnik, mohlo by vás zajímat, jaké další konkrétní funkce využijete. Podívejte se, jakých 5 CRM nástrojů zjednoduší vaši výrobu.

 

Stálý přístup k CRM, ať jste kdekoliv

Ke standardní webové aplikaci nabízí SugarCRM i mobilní aplikaci zcela zdarma. Tu ocení především obchodníci, kteří budou mít i na cestách přístup ke všemu, co potřebují, od informací o zákaznících až po množství skladových zásob, a to přímo ze svého mobilu. K dispozici mají i důležité dokumenty, statistiky či záznamy z pracovních schůzek. Jednoduše tak mohou přímo z telefonu evidovat proběhlé hovory se zákazníky třeba v autě.

Zákazníkům, kteří preferují nezávislost a úplnou kontrolu systému a dat, umožňuje SugarCRM i provoz na vlastních serverech. Většina zákazníků ale dnes již důvěřuje provozu SugarCRM z cloudu, o který se nemusí sami starat a vše funguje kdykoliv a odkudkoliv.

 

Chcete si CRM přizpůsobit? Není problém

SugarCRM dává svým uživatelům možnost upravovat zdrojový kód (open source), tudíž můžete software dále vyvíjet a uzpůsobovat podle vlastních potřeb. Budete přesně vědět, jak aplikace funguje, a nikoli pouze na úrovni uživatelské příručky.

 

Necítíte se na změny zdrojového kódu? Nevadí, vyzkoušejte uživatelskou customizaci systému

Pokud vám práce se zdrojovým kódem není vlastní, pořád máte široké pole působnosti, co se týče úprav. V SugarCRM je možné zakládat vlastní moduly. Software si můžete zcela přizpůsobit takovým způsobem, aby reflektoval procesy ve vaší firmě.

 

Integrujte, jak je libo

Ať už vaše společnost využívá jakýkoliv systém, k SugarCRM ho díky API není problém napojit. API je zkratkou pro application programming interface neboli pro rozhraní, které umožňuje komunikaci mezi aplikacemi. Integrovat můžete např. s ERP softwary, marketingovými službami, jako jsou leady.cz, se skladovými systémy a podobně.

Tip: Pokud jste se rozhodli, že CRM je pro vás to pravé řešení, budete se brzy zajímat jeho implementaci. Proto jsme pro vás připravili rady, jak se na implementaci CRM systému připravit.

 

Kontaktujte nás a navrhneme vám to správné řešení

Zajímá vás, jak by takové řešení vypadalo právě ve vaší firmě? Kontaktujte nás. Probereme s vámi vaše potřeby a vhodné řešení vám navrhneme přesně na míru.
 

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Zjistěte jak pomůže SugarCRM vašemu podnikání
Partner pro Váš byznys
Světová špička mezi CRM
Možnost integrace
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Vaše zpráva
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Vaše data jsou chráněna