Doplňky

Využijte CRM na maximum

zapojte další nástroje

 

Sugar má od konkurence výhodu, že je flexibilní a lze ho téměř libovolně obohacovat o další aplikace a nástroje, které vám usnadní vaši každodenní práci se systémem. Vyberte si s velkého množství modulů, které naši vývojáři již se Sugarem propojili. Nenašli jste, co jste hledali? Dejte nám tip. Rádi seznam modulů rozšíříme o ten, který byste ocenili právě vy.

Mějte s doplňkem Leady přehled o dění na vašem webu. Jste zvědaví, kdo navštěvuje váš web a co na něm hledá? Pak doporučujeme Leady.cz, které vám aktivně ohlídají všechny obchodní příležitosti - ty pak automaticky uloží do Sugaru, kde s nimi můžete dále pracovat.

Databáze firem Merk data tam, kde je potřebujete. Segmentujte a monitorujte trh lépe díky Merku. Propojte váš Sugar s marketingovou databází Merk, která vám nabídne ověřená telefonní čísla, kontaktní osoby, adresy firem a živnostníků v ČR.

Ares

ARES už žádné ruční zadávání dat. S modulem ARES vám odpadne ruční vkládání dat o firmách do systému.
Zadejte jednoduše IČ společnosti, kterou chcete do Sugaru zaevidovat, o ostatní se již systém postará sám.

Splash odhal v sobě hráče.
Gamifikujte a dosahujte lepších výsledků. Pořiďte si pro vaše CRM od Sugaru doplněk Splash společnosti Intelestream a můžete si začít hrát!

Mějte všechna data týkající se vašeho podnikání opravdu na jednom místě. Propojte váš Sugar s ekonomickým systémem POHODA. Využijte možnosti propojit váš Sugar s ekonomickým systémem POHODA od Stormware. Získejte přehled o všech vašich firemních datech a vyhněte se tak mnohdy složitým exportům a importům.

Buďte s doplňkem QuickPreview v obraze rychleji než kdy dřív.
Doplněk pro všechny uživatele CRM systému, umožňující rychlý náhled propojených záznamů.

Staňte se se Sudologinem hrdinou mezi administrátory!
Praktický doplněk pro administrátory CRM Sugar, kteří se potřebují zalogovat za jiné uživatele bez znalosti jejich hesla.

Využijte potenciálu Sugaru ve spojení s MS Word
Generujte smlouvy, nabídky či předávací protokoly do MS Word přímo z vašeho Sugaru.

Mějte eventy v malíku od pozvánek po registrace
Pořádáte často eventy pro stávající a nové klienty a chcete mít dokonalý přehled o průběhu organizování těchto akcí? Pak je tento modul právě pro vás.

Kontaktujte nás

Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme.
Děkujeme.

nebo nám zavolejte:
+420 225 006 555

Jméno nesmí být prázdné
Příjmení nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdná
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.